Квадратний метр — Аква Родос
Мебель Aqua Rodos
Бренд, який асоціюється з високоюи якістю І бездоганним дизайном
Сантехніка
Вибирайте собі сантехніку та аксесуари для ванної кімнати
Керамічна плитка
Ми пропонуємо готові комплексні рішення, що поєднують функціональність, комфорт, високу якість і стиль

Курс валют 25.09.2017

Youtube Logo With Fire 52
100
ЄВРО
3141,15 17,61
USD
100
Dollar
2626,16 2,44
Source: НБУ

Наш канал YouTube

«АКВА РОДОС» - великої компанії з виробництва меблів для дому та ванних кімнат; БРЕНД, ЯКИЙ АСОЦІЮЄТЬСЯ З ВИСОКИМ ЯКІСТЮ І бездоганного дизайну. УПРОДОВЖ 12 РОКІВ МИ ПРОДОВЖУЄМО ДИНАМІЧНО РАЗВІВАВАТЬ СВІЙ БІЗНЕС, ОСВОЮВАТИ НОВІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ, завойовуючи ВІДДАНІСТЬ НОВИХ І НОВИХ КЛІЄНТІВ.

 

 

МЕБЛІ ТМ «АКВА РОДОС» виробляється на високотехнологічному ФАБРИЦІ, ЯКА ЗА РІВНЕМ оснащеного НЕ МАЄ СОБІ РІВНИХ НА ТЕРИТОРІЇ СНД. Розуміючи ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ, МИ ПРАЦЮЄМО НА САМОМУ СУЧАСНОМУ І інноваційного обладнання провідних виробників світу, який дозволяє нам СТВОРЮВАТИ МЕБЛІ, ЯКУ НАШІ КЛІЄНТИ ХОЧУТЬ БАЧИТИ В СВОЄМУ ДОМІ.

СЬОГОДНІ НАША ЗАГАЛЬНА Виробничі і складські приміщення ПЕРЕВИЩУЄ 35 000 М2, А СКЛАДСЬКА ПРОГРАМА СКЛАДАЄ 100 ТИС. ОДИНИЦЬ ПРОДУКЦІЇ. БІЛЬШ 700 кваліфікованих співробітників ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ налагодженої роботи ФАБРИКИ «АКВА РОДОС».

МИ ЗНАЄМО, ЩО ХОРОШУ меблі виготовляються тільки з якісних матеріалів, тому В ВИРОБНИЦТВІ ВИКОРИСТОВУЄМО ВИКЛЮЧНО ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ, СЕРТИФІКОВАНІ МАТЕРІАЛИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА. Всі меблі виготовляються з ДСП і МДФ провідних європейських виробників «EGGER» (Австрія) і «KRONOSPAN» (Чехія).

Екслюзівним ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА Є ВИКОРИСТАННЯ натуральним шпоном (ІТАЛІЯ) І ПЛИТИ «EURLIGHT EGGER», ЯКА ДОЗВОЛЯЄ СТВОРЮВАТИ ПОЛЕГШЕНІ, АЛЕ міцні конструкції. ЛАКОФАРБОВАНІ РОБОТИ ВИКОНУЮТЬСЯ НА НОВІТНІХ ЛІНІЯХ ВИРОБНИЦТВА КОМПАНІЇ «CELFA ОБЛАШТУВАННЯ» З ВИКОРИСТАННЯМ МАТЕРІАЛІВ «ICA» (ІТАЛІЯ).

КОМФОРТ НАШИХ ПОКУПЦІВ - наше головне завдання, ТОМУ МЕБЛІ «АКВА РОДОС» оснащені високоякісним комплекту «BLUM» І «HETTICH».

МИ ПИШАЄМОСЯ меблі, які ПРОИЗВОДИМ, І ВІДКРИТО спілкуватися з покупцями. ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ НАС ТАК ЖЕ ВАЖЛИВО, ЯК І ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ. МИ пропонують своїм клієнтам ВРЮ ІНТЕРЕСУЮЩУЮІХ ІНФОРМАЦІЮ, забезпечувати мінімальні терміни виготовлення замовлення і швидко акуратну ДОСТАВКУ.

ОФІСИ І СКЛАДИ ТМ «АКВА РОДОС» ПРАЦЮЮТЬ У ВСІХ ВЕЛИКИХ МІСТАХ УКРАЇНИ.

НАША КОМПАНІЯ ефективно співпрацювати з кращих меблевих компаній і торгових МЕРЕЖАМИ ЧОТИРЬОХ КРАЇН. МИ УСПІШНО ПРАЦЮЄМО НА РИНКУ РОСІЇ, БІЛОРУСІЇ, КАЗАХСТАНУ ТА МОЛДОВИ. ПРЕДСТАВНИЦТВА «АКВА РОДОС» ВІДКРИТІ В РОСІЇ І КАЗАХСТАНІ.

Ukraine 1