Квадратний метр — Colombo
Мебель Aqua Rodos
Бренд, який асоціюється з високоюи якістю І бездоганним дизайном
Сантехніка
Вибирайте собі сантехніку та аксесуари для ванної кімнати
Керамічна плитка
Ми пропонуємо готові комплексні рішення, що поєднують функціональність, комфорт, високу якість і стиль

Курс валют 25.09.2017

Youtube Logo With Fire 52
100
ЄВРО
3141,15 17,61
USD
100
Dollar
2626,16 2,44
Source: НБУ

Наш канал YouTube

Для споживачів продукція ТМ Colombo вже давно є синонімом якісної і надійної санітарної кераміки. За останні роки пропозиція від ТМ Colombo значно розширилося. Сьогодні під торговою маркою Colombo ви можете придбати високоякісну санітарну кераміку, акрилові ванни та меблі для ванних кімнат.
Вироби під TM Colombo - це сучасний дизайн, ергономічність, практичність і оптимальні ціни.
Успіх ТМ Colombo гарантують використання високоякісної сировини, сучасних технологій та обладнання, оригінальних технічних рішень, висококваліфікований персонал і сучасні методи управління.

Вся продукція ТМ Colombo виготовляється відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001: 2000. Стабільність технологічних процесів, багатоступінчастий контроль і сучасні методи організації виробництва дозволяють одержувати продукцію високої якості.

З 2006 р бренд Colombo входить в асортиментний портфель корпорації Sanitec Group.

 

Виробництво санітарної кераміки

Санітарна кераміка Colombo виробляється на Славутському комбінаті «Будфарфор» (Хмельницька обл., Україна). «Будфарфор» - це одне з найстаріших підприємство з виробництва санітарно-керамічних виробів в Європі зі столітнім досвідом і багатими традиціями. Перша партія сантехнічних виробів була випущена в 1910 р З 2006 р комбінат входить до складу міжнародної групи Sanitec - найбільшого європейського концерну, що об'єднує провідні європейські бренди з виробництва кераміки і устаткування для ванних кімнат. Сьогодні «Будфарфор» - високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва санітарної кераміки, оснащене сучасним обладнанням від провідних європейських виробників. На комбінаті впроваджена сама передова в світі технологія литва сантехніки в полімерні форми під високим тиском.

Тут виготовляється понад 100 найменувань продукції (унітази, змивні бачки, умивальники різних типів, п'єдестали під умивальники, біде, пісуари). Виробничі потужності комбінату «Будфарфор» складають понад 3,1 млн. Одиниць санітарної кераміки в рік.

Поставки санітарної кераміки комбінату здійснюються через широко розвинену дилерську мережу по всій Україні, в країни СНД і Західної Європи.

За відгуками покупців, які вже зробили свій вибір на користь сантехніки Colombo, вона прекрасно вписується в інтер'єр ванних кімнат невеликих розмірів, відрізняється сучасним дизайном, а головне - доступна для споживача з будь-яким рівнем доходів.

Історія комбінату «Будфарфор»

Виробництво акрилових ванн

Акрилові ванни Colombo виготовляються на фабриці «Санітек Україна», розташованої в п.Димер (Київська обл., Україна). Фабрика «Санітек Україна» входить до складу міжнародної корпорації Sanitec Group. Фабрика «Санітек Україна» - це сучасне підприємство, засноване в 2006 році, і на сьогоднішній день є найбільшим виробником акрилових ванн в Україні. На підприємстві встановлено обладнання від провідних європейських виробників.

Акрилові ванни виробництва «Санітек Україна» відповідають європейським нормам за якістю.

Виробництво меблів для ванних кімнат

Меблі ТМ Colombo виготовляється з екологічно безпечних матеріалів на фабриці у Польщі - партнері корпорації Sanitec по виробництву меблів для ванних кімнат на європейський ринок.
Меблі виготовляється на новітньому обладнанні за найсучаснішими технологіями.

Для складання меблів Colombo використовується фурнітура високої якості від європейських виробників.

Ukraine 1