Квадратний метр — Равак
Мебель Aqua Rodos
Бренд, який асоціюється з високоюи якістю І бездоганним дизайном
Сантехніка
Вибирайте собі сантехніку та аксесуари для ванної кімнати
Керамічна плитка
Ми пропонуємо готові комплексні рішення, що поєднують функціональність, комфорт, високу якість і стиль

Курс валют 25.09.2017

Youtube Logo With Fire 52
100
ЄВРО
3141,15 17,61
USD
100
Dollar
2626,16 2,44
Source: НБУ

Наш канал YouTube

Компанія RAVAK була заснована в 1991 році сім'ями Варекових і Крезових, які й донині активно управляють компанією, як товариство з обмеженою відповідальністю, пізніше, з 1997 року - це вже акціонерне товариство.

 

Спочатку асортимент компанії складався з душових куточків і піддонів випущених за ліцензією французького виробника. У 1993 році RAVAK почав вкладати кошти у внутрішнє розвиток, а роком пізніше презентував душові куточки серії Supernova, вироблені за власною запатентованою технологією, які до сьогоднішнього дня споживачі вважають найнадійнішими душовими куточками на ринку.

У 1997 році фірма починає виробляти елітні серії душових куточків з поверхневим покриттям скла ANTICALC. З 1996 -1997 рр. RAVAK почав експортувати за кордон. Перша закордонна діяльність почала розвиватися в Словаччині, Німеччині, Росії та Польщі, далі в Молдавії, прибалтійських країнах і в Україні. У наступні роки RAVAK розширює свою діяльність в інших країнах Європи та Азії, а саме в ОАЕ, Іспанії, Латвії, Китаї, Румунії, Казахстані. На сьогоднішній день RAVAK має кілька дочірніх підприємств за кордоном і експортує товар в більш ніж 50 країн Європи, Азії та Африки.

1998 позначив початок виробництва акрилових ванн. У 1999 році RAVAK розробив оригінальну ванну Rosa, яка стала найбільш затребуваною ванній в Європі, і завоювала безліч престижних нагород на міжнародних виставках. Її колосальний успіх зорієнтував розвиток продуктів компанії RAVAK на шлях практичності та дизайну. У тому ж році на ринок надійшли гідромасажні системи, які підходять для більшості ванн.

У 2000 році старт бере співпрацю з видатною австрійською фірмою Design Storz, відомою не тільки своєю діяльністю в галузі розвитку автомобілів, але і в сфері дизайну товарів широкого споживання. Результатом спільної співпраці стали такі успішні вироби як душовою бокс Whitewater, ванни авокадо, LoveStory, Magnolia або новинки 2009 ванна XXL. З 2004 року RAVAK розпочинає співпрацю з передовим чеським дизайнером Криштофом Носаль, автором дизайнерських інновацій, умивальників з литих матеріалів і ванн Evolution, Praktik і BeHappy.

Ukraine 1