Квадратний метр — Новини
Мебель Aqua Rodos
Бренд, який асоціюється з високоюи якістю І бездоганним дизайном
Сантехніка
Вибирайте собі сантехніку та аксесуари для ванної кімнати
Керамічна плитка
Ми пропонуємо готові комплексні рішення, що поєднують функціональність, комфорт, високу якість і стиль

Курс валют 25.09.2017

Youtube Logo With Fire 52
100
ЄВРО
3141,15 17,61
USD
100
Dollar
2626,16 2,44
Source: НБУ

Наш канал YouTube

Colombo Logo

Для споживачів продукція ТМ Colombo вже давно є синонімом якісної і надійної санітарної кераміки. За останні роки пропозиція від ТМ Colombo значно розширилося. Сьогодні під торговою маркою Colombo ви можете придбати високоякісну санітарну кераміку, акрилові ванни та меблі для ванних кімнат.
Вироби під TM Colombo - це сучасний дизайн, ергономічність, практичність і оптимальні ціни.
Успіх ТМ Colombo гарантують використання високоякісної сировини, сучасних технологій та обладнання, оригінальних технічних рішень, висококваліфікований персонал і сучасні методи управління.

Logo Opoczno

Колекції марки Opoczno були номіновані на нагороду "2013 ЄС Перли Кераміки". Редакція журналу "Wokół Płytek Ceramicznych" вибрала найкрасивіші колекції керамічних плиток польського ринку.

Добре відома та популярна колекція Misty Stone була номінована в категорії "підлогова плитка", в той час, як колекція Sahara була названа однією з кращих універсальних плиток. Такі колекції як Black&White, Cuban Cube, French Touch потрапили в номінацію "плитки для стін та підлоги". "Ми були раді дізнатись, що наші колекції були визнані нашими клієнтами та пишаємося, що всі колекції потрапили до номінацій. Технології, що використовуються в цих колекціях дійсно унікальні та новаторські", - підкреслює Anna Wiśniak, Бренд менеджер марки Opoczno.

Logo 1373006700

Ванна кімната - особливе місце, в якому спочатку закладено поєднання приємного та корисного, святкового і буденного. Швидкий душ чергується з неспішним прийомом ванн, а щоденне ранкове вмивання змінюється ароматерапією та іншими косметичними та розслабляючими процедурами. У будь-якому випадку інтер'єр повинен гранично відповідати доречному в даний момент настрою і забезпечувати комфорт.

Main1

Колекція Sleep&Fly Organic – це 5 моделей ортопедичних матраців, вироблених із екологічно чистих та цілком нешкідливих для людини та навколишнього середовища матеріалів. Усі матраци колекції Organic гіпоалергенні, абсолютно нешкідливі при довготривалому застосуванні, крім того, процес виробництва ортопедичних матраців проходить без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

4232 Logoravak

Компанія RAVAK була заснована в 1991 році сім'ями Варекових і Крезових, які й донині активно управляють компанією, як товариство з обмеженою відповідальністю, пізніше, з 1997 року - це вже акціонерне товариство.

Logo 1373006700

«АКВА РОДОС» - великої компанії з виробництва меблів для дому та ванних кімнат; БРЕНД, ЯКИЙ АСОЦІЮЄТЬСЯ З ВИСОКИМ ЯКІСТЮ І бездоганного дизайну. УПРОДОВЖ 12 РОКІВ МИ ПРОДОВЖУЄМО ДИНАМІЧНО РАЗВІВАВАТЬ СВІЙ БІЗНЕС, ОСВОЮВАТИ НОВІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ, завойовуючи ВІДДАНІСТЬ НОВИХ І НОВИХ КЛІЄНТІВ.

Ukraine 1